Virtus.pro przed wyjazdem do Kielc rozegra pierwszy mecz w fazie pucharowej Kalashnikov Cup Season 2. Ich przeciwnikiem będzie forZe.

Już w najbliższy weekend Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty i spółka pojawią się w Kielcach na GameOn, gdzie będą walczyć w zamkniętych kwalifikacjach do Good Game League. Jednak w przededniu podróży do stolicy województwa świętokrzyskiego rozpoczną walkę w fazie pucharowej Kalashikov Cup Season 2.

Jest to ostatni ćwierćfinał tego turnieju, który wciąż się nie odbył. Przeciwnikiem Polaków będzie rosyjska formacja forZe, która obecnie zajmuje 33 pozycję w rankingu HLTV. Virtusi znajdują się o jedno oczko wyżej, więc w czystej teorii, powinien to być bardzo wyrównany pojedynek. Jednak w praktyce może okazać się inaczej. Rosjanie dysponują ostatnio fenomenalną formą, gdyż udało im się pokonać takie formacje jak HellRaisers, czy G2 Esports oraz stoczyli zacięte starcie z Team Liquid. Polacy mogą mieć z nimi naprawdę niemałe problemy.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 i rozegrane zostanie w formacie best-of-three. Polską transmisję znajdziecie na kanale KXN Studio na platformie twitch.tv.