Dziś na arenie międzynarodowej zobaczymy w akcji dwie polskie ekipy – PACT oraz Virtus.pro. Ci pierwsi walczą o finał Gfinity Spring Series 2018, zaś drudzy o punkty w ligach.

Na pierwszy ogień dzisiaj pójdzie ekipa PACT, która zmierzy się z Bpro o awans do finału turnieju Gfinity Spring Series 2018. Bułgarska formacja zdecydowanie nie jest łatwym przeciwnikiem, lecz ekipa Kacpra „darko” Ściery w ostatnim czasie prezentuje fenomenalną formę. Stawka jest wysoka, więc jest o co walczyć.

Następnie Virtus.pro rozegra swój kolejny mecz w 29. sezonie ligi ESEA MDL. Na chwilę obecną posiadają dobry bilans 3-1, a jeżeli myślą o awansie do bardziej prestiżowego ESL Pro League muszą zgarnąć przynajmniej 10-11 wygranych. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie szwedzka ekipa x6tence Galaxy, która jak dotąd pokonała Flow, Tricked oraz Epsilon.

Na koniec dnia będziemy mogli zobaczyć pojedynek Virtusów z G2, tym razem w ramach ligi ECS. Tutaj Polacy nie radzą sobie już tak dobrze – na cztery mapy wygrali tylko jedną. Jednak Francuzi do tej pory przegrali wszystkie swoje mecze. To może być okazja dla Virtus.pro aby polepszyć swoją pozycję zyskując kolejne bardzo cenne punkty.

Harmonogram na dziś: