Już dziś zobaczymy kolejne niesamowite polskie derby. AGO Esports oraz Virtus.pro staną na przeciw siebie w ramach UCC Summer Smash.

Jastrzębie po kilkudniowej przerwie wracają do rozgrywania oficjalnych spotkań w internetowych turniejach. Rozpoczynają od bardzo emocjonującego pojedynku dla polskich kibiców, gdyż podejmą dziś rękawice Virtus.pro.

Drużyna Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego wczoraj powróciła na oficjalne serwery po przymusowej przerwie, spowodowanej problemami zdrowotnymi. Jednak jak można było zauważyć w meczu z Nemigą, polski skład zaliczył potężny falstart. Białoruska formacja rozgromiła naszych rodaków, oddając im łącznie na dwóch mapach zaledwie dziesięć punktów. W spotkanie wejść nie mógł Michał „snatchie” Rudzki, który na pierwszej lokacji nie zdobył ani jednego fraga, kończąc ją wynikiem indywidualnym 0-18.

Dziś obydwie ekipy zmierzą się w drabince przegranych UCC Summer Smash. W tym momencie żadna z nich nie ma marginesu błędu, a przegrana oznacza eliminacje z rozgrywek. Ostatnio te dwie drużyny mierzyły się ze sobą podczas ESL Mistrzostw Polski, a następnie w ESEA MDL Premier Division. Obydwa mecze zostały wygrane przez Virtusów.

Pojedynek best-of-three rozpocznie się o godzinie 12:55 i będzie go można obejrzeć na kanale KXN Studio.