Nowo utworzony skład przejdzie kolejne zmiany. Na celowniku znalazł się Daniel „vice” Kim, który po zakończeniu okresu próbnego wystąpi z szeregu TSM. Drużyna jest zmuszona do poszukiwania piątego zawodnika.

Zaledwie dwa miesiące minęły odkąd zarząd TSM postanowił powiązać nadzieję z nowymi, północnoamerykańskimi graczami. Przez ten czas zespół nie mógł pochwalić się dobrymi wynikami. Stosunek wygranych do przegranych rozgrywek był wyjątkowo nie satysfakcjonujący. Dziś, na oficjalnej stronie organizacji pojawiła się informacja o zakończeniu współpracy z jednym z zawodników. Pozostaje Nam pytanie, czy ta zmiana wystarczy, by TSM ponownie wzniosło się na wyżyny swoich umiejętności.

Daniel „vice” Kim był zawodnikiem takich formacji jak: Denial eSports, Trifecta Gaming czy Casaless. Z organizacją TSM powiązany był od stycznia tego roku. Do jego największych osiągnięć podczas kariery esportowej należy zaliczyć wygraną na turnieju CEVO Season 7 – North America: Main Division oraz ESEA Season 20: Premier Division. Daniel opuści drużynę po zakończeniu okresu próbnego.

TSM:

CanadaKory „SEMPHIS” Friesen
United StatesTimothy „autimatic” Ta
CanadaPujan „FNS” Mehta
United StatesHunter „SicK” Mims

United StatesSoham „valens” Chowdhury (trener)