Kolejne karty odsłonięte. Na Rockstar Energy 2vs2 Showdown, do pary siuhy-szejn, dołącza duet Vegiego z ToMem223.

Od czasu, kiedy Arek „Vegi” Nawojski i Tomasz „ToM223” Richter razem występowali w barwach PACTu, ich drogi trochę się rozeszły. Pierwszy jest obecnie graczem Izako Boars. Drugi „zawiesił myszkę na kołku”, przechodząc na pełnoetatową streamerkę. Temu też owe duo na pewno będzie ciekawym urozmaiceniem w całej konkurencji. Czy para wzbudzi coś więcej niż tylko nostalgiczne wspomnienia? To zweryfikuje samo Rockstar Energy 2vs2 Showdown, zaczynające się już 21 grudnia.

Druga edycja odbędzie się w Poznaniu, a konkretniej Novotelu Centrum zagoszczą gwiazdy polskiej sceny CS:GO i influencerzy. To właśnie w tym miejscu uczestnicy przystąpią do rywalizacji 2 na 2, której pula nagród wyniesie aż 50 tysięcy złotych, z czego zwycięzca zgarnie 20 000 i 10 000 w tokenie GHX. Z tokenu GHX cieszyć się będzie także MVP – otrzyma w nim 5 000.

Wcześniej swój udział w turnieju potwierdzili Polacy z MOUZ NXT, Kamil „siuhy” Szkaradek i Hubert „szejn” Światły. Pozostałe 6 par, dopełniające grona uczestników, zostanie ujawnionych w przeciągu najbliższych dni. Na turnieju wystąpią jednak nie tylko zawodnicy zaproszoni. Jest szansa załapania się do konkurencji za pośrednictwem otwartych kwalifikacji, które rozpoczną się w środę, 15 grudnia.