Valve postanowił przedłużyć czas na zgłaszanie jubileuszowych skinów. Twórcy mają dodatkowe dwa tygodnie aby wysyłać swoje aplikacje.

W czerwcu Counter-Strike obchodził swoje dwudzieste urodziny. Valve udostępniło wtedy w na meczach uproszczonych mapę Dust2, którą możemy znać z wersji Counter-Strike 1.6. Oprócz tego ogłoszono konkurs na jubileuszowe skiny, z których powstanie specjalna skrzynka, celebrująca dwie dekady rozwoju tytułu.

W zeszłym tygodniu minął podstawowy termin składania swoich prac, a my przyglądaliśmy się kilku ciekawym skinom opublikowanym w warsztacie z wymaganym tagiem CS20. Jednak Valve pod naporem społeczności, a przynajmniej tak twierdzi, postanowił przesunąć „deadline” o dwa tygodnie. Jak możemy przeczytać oświadczeniu firmy Gabe'a Newella:

Odzew na akcję CS20 jest fenomenalny! Mimo że jesteśmy bardzo podekscytowani tak wieloma zgłoszeniami świetnych prac, zdaliśmy sobie sprawę, że część z Was dokłada ostatnie szlify do swoich zgłoszeń. W związku z tym wydłużamy czas składania aplikacji do 7 października. Nie będzie kolejnych przedłużeń, więc dołóżcie starać aby prace zgłoszone do tej daty były odpowiednie dla jubileuszowej skrzyni broni lub kapsuły z naklejkami. 

Ostateczny czas składania prac zakończy się niemalże równo na miesiąc przed 20. rocznicą oficjalnej premiery Counter-Strike'a jako niezależnej gry. Być może tyle czasu dają sobie pracownicy Valve na przejrzenie wszystkich zgłoszeń i wybór najlepszych z nich.