Niedawno informowaliśmy o tym, że Valve zachęcało graczy do zrobienia sobie wolnego czasu w środowy wieczór. Plany wydawcy jednak się zmieniły.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Valve może zapowiadać nadchodzącą operację, a przynajmniej znaczącą aktualizację. Miała zostać udostępniona w środę, czyli standardowy czas pojawiania się łatek do CS:GO, które w naszej strefie czasowej pojawiają się w nocy ze środy na czwartek. Jednak zamiast update'u zobaczyliśmy kolejny wpis od deweloperów gry:

Wciąż nie wiemy co może pojawić się w zapowiadanej aktualizacji. Najwięksi entuzjaści zapowiadają nową operację, która wprowadzi w życie tryb gry Survival, który ostatnio testowali twórcy CS:GO. Ci sceptyczni twierdzą, że będzie to kolejna łatka wprowadzająca świąteczne ozdoby, a wciąż nie otrzymamy rzeczy, o które prosi społeczność, czyli np. tick 128. Jednak do swoich przemyśleń można dodać kolejną wskazówkę. Konto CS:GO na twitterze dostało nowe zdjęcie w tle, gdzie przez ostatnie kilka dni widniała czysta czerń. Oto grafika:

@Valve

Może być to grafika nowej skórki do broni, a może być to coś bardziej sensownego. Żeby się tego dowiedzieć musimy poczekać do jutra, chyba że… aktualizacja znów zostanie przełożona.