Twórcy gier z Counter-Strike ogłosili społeczności konkurs związany 20-leciem serii. Społeczność ma czas na zgłoszenia do 19 września.

Wczoraj obchodziliśmy 20 urodziny modyfikacji Counter Strike, która stała się podwalinami dla całej serii gier nazywanych tym tytułem. Valve w związku z tym ważnym dniem puściło oczko graczy dłużej związanych z CS-em, udostępniając im wersję retro jednej z najbardziej kultowych map – Dusta2. Jednak to nie wszystko.

Dziś twórcy gry ogłosili konkurs na skiny związane z całą serią Counter-Strike. Osoby mają skupić się przede wszystkim na skórkach do broni oraz naklejkach, które mają udostępniać w warsztacie Steama z przedrostkiem CS20. Valve zaznaczyło, że użytkownicy mogą wykorzystywać w swoich pracach wszystkie logotypy związane z serią Counter-Strike. Prace można udostępniać do 19 września, czyli prawie dwa tygodnie po zakończeniu StarLadder Major Berlin 2019. Z najlepszych skórek najprawdopodobniej powstanie nowa skrzynia.

Społeczność od razu wzięła się do pracy, a na warsztacie można zaobserwować pierwsze zgłoszone przedmioty. Prace można przeglądać pod tym adresem.