Jak dobrze wiemy – Intel Extreme Masters Katowice 2018 zbliża się wielkimi krokami. Prestiżowe wydarzenie w polskim mieście rozpocznie się już 27 lutego i potrwa do 4 marca. Pula nagród wynosi $500 000, a wczoraj poznaliśmy kolejne drużyny, które mogły się cieszyć wywalczonym slotem z zamkniętych kwalifikacji. Jedną z nich jest North, które zasila Valdemar 'valde' Bjørn Vangså. Był on rok temu na IEM Katowice jeszcze z ekipą Heroic i dotarł do półfinału, w którym uznał wyższość drużyny przeciwnej – Astralis.

Dziś Duńczyk dodał dość miły post na Twitterze w kierunku Polski. Napisał, że jest znowu gotowy na turniej w naszym kraju, a również, że poprzedni IEM, to jedno z jego najlepszych przeżyć LAN-owych. Co ciekawe – na sam koniec dodał takie słowa – „Mam nadzieję, że pewnego dnia Major powróci do Kolonii lub Katowic”.

Przypominamy, że North w decydującym spotkaniu o awans na Intel Extreme Masters Katowice 2018 pokonało HellRaisers wynikiem 2 do 1. Oczywiście Duńczycy występowali już w nowym składzie, do którego dołączył Kjaerbye oraz mertz za k0nfiga cajunb.