Dziś ostatni mecz EMERITOS BANDITOS w fazie zasadniczej 36. sezonu ESEA Intermediate. Emeryci mają ostatnią szansę na utrzymanie się w rozgrywkach.

EMERITOS BANDITOS ma nóż na gardle. Polski skład gwiazd rozegra dziś ostatnie spotkanie, które zdecyduje o ich przyszłości w ESEA Intermediate – porażka będzie oznaczać, że EB ponownie będzie musiało grać w ESEA Open.

Zgodnie z zasadami ESEA Intermediate, jeśli zespół chce się utrzymać na tym poziomie rozgrywek, musi w trakcie sezonu wygrać przynajmniej sześć pojedynków. Na ten moment zespół Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego rozegrał już piętnaście meczów i wciąż nie jest pewny gry w przyszłej edycji ESEA Intermediate. Zadecyduje o tym dzisiejszy mecz z fińskim składem kunmennaan.

Dzisiejsi przeciwnicy Polaków posiadają pięć zwycięstw, lecz aż trzy z nich zdobyli przez walk-over oponenta. Mecz odbędzie się na mapie de_train, na którym kunmennaan dwukrotnie zagrali, zdobywając pozostałe dwa tryumfy. EMERITOS BANDITOS zdaje się być lepszą drużyną, lecz wybór mapy może im zaszkodzić. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:30 i jak zawsze będzie można go oglądać na kanałach wszystkich twórców.