Team ESCA Gaming urywa punkty UNGENTIUM w szóstym tygodniu ESL Mistrzostw Polski. Do perfekcyjnego zakończenia dnia ekipie LeSa trochę jednak zabrakło.

Dwa ostatnie poniedziałkowe spotkania w ESL Mistrzostwach Polski dostarczyły nam masę emocji. Starcie Team ESCA Gaming vs. UNGENTIUM intrygowało już fanów przed samym startem, albowiem w składzie zespołu Luza pojawił się byali, który tymczasowo zastąpił EXUSA. Legenda Virtus.pro nie pomogła jednak ekipie Prisma na tyle, by ta w starciu z TEG wywalczyła jakiekolwiek punkty. Po 48. rundowym pojedynku z cennych punktów cieszyć mogli się sk11t i spółka.

Poland Team ESCA Gaming 25:23 UNGENTIUM Poland

Czasu na świętowanie za wiele jednak nie było. Już po chwili gracze Team ESCA Gaming ponownie zameldowali się na serwerze, na którym czekali na nich przedstawiciele Forsaken. I tym razem w spotkaniu nie brakowało licznych emocji i zwrotów akcji, aczkolwiek w tym przypadku szczęście uśmiechnęło się do drużyny gaba, która wracając z wyniku 3:12, zdołała pokonać rzutem na taśmę swoich rywali 16 do 14, dzięki czemu wywalczyła komplet punktów.

Poland Team ESCA Gaming 14:16 Forsaken Poland

Pomimo zwycięstwa z UNGENTIUM Team ESCA Gaming nadal pozostaje na ostatnim miejscu w grupie A, uzyskując identyczną liczbę punktów, co x-kom AGO. Musimy mieć jednak na uwadze to, że Jastrzębie wciąż do rozegrania mają dwa zaległe mecze, po których mogą objąć nawet pozycję wicelidera.