Przed nami decydujący dzień w grupie D podczas drugiej odsłony Esport Tour. Dziś poznamy ostatnich uczestników play-offów międzynarodowych rozgrywek.

W ramach drugiej odsłony Esport Tour doszło już do rywalizacji w trzech grupach – A, B i C. Mieliśmy okazję obserwować Anonymo EsportsIlluminar Gaming oraz Honoris w akcji, lecz żadna z wymienionych polskich ekip nie wypracowała sobie slota w dalszym etapie zmagań. Dotychczas występ w play-offach wywalczyli reprezentanci Into the BreachIron BranchBLUEJAYSTrickedB8 i Sangal. Pozostały ostatnie dwa miejsca do zajęcia.

Wczoraj do walki o awans przystąpili Polacy z UNGENTIUM MAD DOG'S PACT. Podopieczni Macieja „Luz” Bugaja mogą być z siebie zadowoleni, gdyż przywitali się z turniejem triumfem 2:1 nad EC Kyiv, natomiast drużyna Dawida „lunAtic” Cieślaka uznała wyższość MASONIC i ma obecnie „nóż na gardle”.

Paweł „byali” Bieliński i spółka zagrają dziś z samego rana mecz wygranych przeciwko MASONIC. Seria BO3 wystartuje o godzinie 09:00, a następnie planowo o 12:00 na serwerze pojawi się PACT, który podejmie EC Kyiv w zmaganiach eliminacyjnych. Gdy dojdzie do rozstrzygnięcia wspomnianych potyczek czeka nas jeszcze jeden decydujący pojedynek o 15:00, w którym przegrany z pierwszego spotkania zmierzy się ze zwycięzcą drugiego.