Sprout zwyciężyło z BIG w ćwierćfinale United Masters League. Nowy zespół dychy zakończył niemieckie derby wynikiem 2:0.

Dust2

Początek widowiska był dość zacięty. Sprout szybko objęło prowadzenie 2:0, natomiast równie szybko je straciło, gdyż BIG z pełnym ekwipunkiem dwukrotnie skutecznie rozegrało rundę. Później ponownie nastąpiło przejęcie inicjatywy przez nowy zespół dychy, który występował w ataku. Ofensywa świetnie im wychodziła, przez co wygrali pierwszą połowę satysfakcjonującym wynikiem 10:5.

W kolejnej odsłonie meczu denis i spółka nie dominowali aż tak bardzo. Dzięki temu grono tabseNa było w stanie odrobić trochę straty i złapać kontakt z enemy doprowadzając do rezultatu 10:13. W ostatecznym etapie starcia zabrakło im jednak sił i tym samym nie dokończyli powrotu.  Formacja Spiidiego cieszyła się z triumfu 16:11.

Vertigo

Rywalizacja na Vertigo od samego startu przebiegała pod kontrolą oskara i jego kolegów z ekipy. Udawało im się bez większych problemów bronić obszary bombowe i zdobywać punkt za punktem. Przeciwnicy podopiecznych enkay J wiedzieli, że nie może to trwać wiecznie, więc szukali ich słabego punktu, aż w końcu znaleźli. Pozwoliło im to zgarnąć parę rund na swoją korzyść. Przed zmianą stron przegrywali zatem 6:9.

Druga część spotkania przyniosła nam masę emocji. Oba składy dały z siebie bowiem ponad 100%, więc po zaciętym boju okazało się, że potrzebne będą dogrywki, żeby wyłonić zwycięzcę. W nich minimalnie lepsza okazała się być brygada oskara, która wygrała 22:20.