Zwycięstwo na początek międzynarodowej przygody! Miłosz „mhL” Knasiak razem z mouz NXT wygrał dwa starcia BO1 przeciwko Eternal Fire Academy w WePlay Academy League i zgarnął dzięki temu komplet punktów.

Od wczoraj dość głośno było o możliwym transferze Miłosza „mhL” Knasiaka z x-kom AGO do mouz NXT. Dziś wspomniane doniesienia się potwierdziły i faktycznie dotychczasowy snajper Jastrzębi rozpoczął międzynarodową przygodę w akademii niemieckiej organizacji. Oznacza to, że w gronie trenowanym przez Dennisa „sycrone” Nielsena znajduje się aż trzech naszych rodaków!

Odświeżona ekipa Huberta „szejn” Światłego zaliczyła debiut tego samego dnia, co ogłoszenie. Przystąpiła do rywalizacji w WePlay Academy League, w którym ma szansę na zdobycie trzeciego pucharu z rzędu. W pojedynku przeciwko Eternal Fire Academy na Inferno była zdecydowanie silniejszą paczką – zwłaszcza w drugiej połowie, w której zamknęła zawody rezultatem 16:9. W kolejnym meczu na Mirage'u pojawiły się lekkie problemy, choć i tak udało się zwyciężyć 16 do 12.

Następne spotkanie z udziałem mouz NXT jest zaplanowane na 6. stycznia o godzinie 19:20. Wtedy mhL i spółka zmierzą się z akademią FURII, która dziś zagra z VP.Prodigy.