2016 rok jest czasem pełnym zmian w składzie kanadyjskiego zespołu compLexity. Dziś poznamy informację o nowym zawodniku Michaelu „Uber” Stapells, który wejdzie na miejsce gracza Joshua „sancz” Ballenger.

Przypomnijmy sobie jak wyglądała sytuacja amerykańskiej formacji podczas ostatniego wydarzenia ELEAGUE Season 1. W grupie F poradzili sobie najgorzej z pozostałych rywali, a w głównej punktacji zajęli 21. miejsce ze stosunkiem wygranych do przegranych 1-7. W swoim bloku zmierzyli się miedzy innymi z takimi zespołami jak: Gambit Gaming, EnVyUs oraz zwycięzcami pierwszego sezonu – Virtus.pro. Z pewnością nie był to występ, z którego kanadyjski zespół może by zadowolony.

CompLexity postanowiło zdobyć się na jeszcze jedną zmianę w składzie. Tym razem swoje miejsce ustąpi Joshua „sancz” Ballenger, który przejmie rolę backup. Na jego miejsce wejdzie młody i utalentowany zawodnik Michael „Uber” Stapells, znany ze swojej gry w Selfless Gaming. Joshua najdłużej utrzymał się w zespole (oprócz trenera), do którego dołączył w sierpniu zeszłego roku, dziś jednak postanowił wyglądać za nowym domem i kolejnymi doświadczeniami.

compLexity:

United States  Shawn „witmer” Taylor
United Kingdom  Rory „dephh” Jackson
United Kingdom  Kia „Surreal” Man
Canada  Bradley „androidx23” Fodor
Canada  Michael „Uber” Stapells

United States  Joshua „sancz” Ballenger (backup)