Chińska formacja dzisiaj oficjalnie zrezygnowała z udziału w zbliżającym się Majorze. Powodem takowej decyzji był brak uzyskania wizy przez jednego z ich zawodników.

Hansel 'BnTeT' Ferdinand już jakiś czas temu nie otrzymał wizy, która uprawniłaby go do przebywania na terenie Stanów Zjednoczonych. Jedyną osobą, która mogłaby go zastąpić na tym turnieju, był były już trener Tyloo – Luis 'peacemaker' Tadeu. Jakiś czas temu, jednak przyznał on w wywiadzie, że nie czuje się na siłach, żeby grać na takim turnieju i nie ma zamiaru wracać do roli profesjonalnego gracza.

Portal hltv.org nieoficjalnie dowiedział się, że Tyloo ma zostać zastąpione przez drużynę, która występowała w Azjatyckim Minorze. Naturalnie głównym kandydatem do wyjazdu do Bostonu jest w tym momencie Flash Gaming, które zajęło trzecie miejsce w wyżej wspomnianym turnieju. Problem ich polega na tym, że musieliby występować na tym turnieju z QiFang 'Karsa' Su i KunHua 'LOVEYY' Bai, którzy jakiś czas temu zostali przesunięci na ławkę rezerwowych. Przypomnijmy, pierwsze spotkania Majora w Bostonie odbędą się już z 10 dni, więc Valve i Eleague mają mało czasu na znalezienie zastępcy.