Był broky, był ropz, jest Twistzz. Kolejny zawodnik FaZe zagościł w rankingu najlepszych graczy 2021 roku według portalu HLTV.

Ranking HLTV najlepszych graczy 2021 roku pokazuje, jak mocną ekipę FaZe zmontowało sobie przed startem nowego sezonu. Mając w zespole takie gwiazdy, jak broky, Twistzz oraz ropz podopieczni RobbaNa będą musieli walczyć o najwyższe cele na każdym turnieju bez wyjątków.

Twistzz został wybrany 17. najlepszym graczem 2021 roku. Kanadyjczyk nie odniósł w ubiegłych 12-miesiącach żadnego spektakularnego sukcesu wraz z amerykańską formacją, jednak warto podkreślić, że był to jego debiutancki sezon w barwach FaZe Clan, przez który regularnie trzymał wysoką formę i niewątpliwie był bardzo ważną postacią w zespole karrigana.

W 2021 roku Twistzz tylko podczas dwóch turniejów zanotował rating poniżej 1,0. Na IEM Cologne został nagrodzony nawet tytułem EVP, wówczas gdy wraz ze swoimi kolegami zakończyli zmagania na turnieju w Niemczech na 3. miejscu.

Kanadyjczyk już po raz trzeci znajduje się w rankingu najlepszych graczy roku portalu HLTV. W 2018 zajął dwunastą pozycję, natomiast rok później dziewiątą. Siedemnaste miejsce w tym zestawieniu nie jest więc szczytem możliwości Russela, co już niejednokrotnie pokazał.