Polacy zmierzyli się dzisiaj z Kazachstanem. Mimo, że Kazachy nie wzbudzały wrażenia, to udało im się pokonać naszą reprezentację.

• de_Train (Poland Polska 15:19 Kazakhstan Kazachstan)

Zawodnicy Kazachstanu zaczęli po stronie terrorystów. Już wtedy objęli prowadzenie, dzięki wygranej pistoletówce, a następnie dwóch kolejnych rundach. Następnie to Polacy obudzili się i zaczęli odrabiać straty. Byli od krok do doprowadzenia remisu, jednak musieli się zadowolić wynikiem 5:6. Nie udało im się również wygrać pierwszej połowy i zakończyli ją 7:8. Drugą pistoletówkę również oddali swoim przeciwnikom. Tym razem od razu udało się naszym odpowiedzieć na pierwszym fullu i zapewnili sobie wynik 10:11. Wtedy przegrali aż cztery punkty, oddając aż pięć rund meczowych Kazachom. Polacy jednak pokazali jak bardzo są zdeterminowani i doprowadzili do remisu 15:15 zapewniając masę emocji wszystkim widzom i polskim kibicom.

Dogrywka rozpoczęła się lepiej dla Kazachstanu. Przerwali tę dobrą passę Polaków, co wybiło ich z rytmu. Kazachowie wygrali wszystkie trzy rundy pierwszej połowy dogrywki, a ostatni wpadł na ich konto dzięki ninja defuse, który wykonał mou. Polacy zdecydowali się na atak na bomb site B, który im się udał, jednak nie potrafili utrzymać się na tej pozycji. Reprezentacja Kazachstanu po dogrywce wygrała z Polakami 15:19.

Dzięki tej wygranej Kazachowie wychodzą z pierwszego miejsca w grupie do play-offów, a Polacy będą musieli walczyć o drugie miejsce z wygranym z meczu Portugalia kontra Norwegia.