Projekt GORILLAZ nie ma się za dobrze. Dzisiaj z drużyny odszedł Tasin „xfl0ud” Koc, który spędził w niej zaledwie kilka tygodni, po tym jak zastąpił Rokasa „EspiranTo” Milasauskasa w maju.

Turek rozstał się z drużyną, z którą tak naprawdę nie miał okazji za wiele współpracować. Co prawda był z nią związany od maja, lecz wystąpił w zaledwie 5 meczach notowanych na HLTV, później nie mieliśmy już okazji śledzić poczynań GORILLAZ. Szumnie zapowiadany projekt Robina „flusha” Ronnquista na razie nie zdaje egzaminu, bowiem nie posiada nawet pięciu graczy, nie mówiąc dopiero o organizacji.

Gdzie trafi 18-latek? Wczoraj informowaliśmy o ofercie Galatasaray za turecki super-team, który rzekomo wkrótce ma pojawić się na serwerze. W projekcie uwzględniono naziwsko Koca, który byłby jednocześnie najmłodszym graczem drużyny. Dotychczas xfl0ud nie posiada zbyt wielu osiągnięć, z racji swojego młodego wieku nie mieliśmy okazji obserwować jego poczynań w starciu z najlepszymi drużynami świata. Uczestnictwo w tureckim super-teamie to dla niego szansa na wskoczenie od razu na światowy poziom, obok XANTARESA i woxica.

GORILLAZ za to obecnie jest w rozsypce, po tym jak z drużyny odeszli Calyx, EspiranTo, a teraz xfl0ud. Ekipa liczy zaledwie trzech graczy, którzy na razie raczej będą się trzymać razem. Zespół ma jednak do rozegrania pierwszy mecz już 16 sierpnia, więc będzie musiał znaleźć aż dwóch graczy na tymczasowe zastępstwo lub na stały angaż.

Obecny skład GORILLAZ:

  • Sweden Robin „⁠flusha⁠” Rönnquist
  • Finland Miikka „⁠suNny⁠” Kemppi
  • Finland Jere „⁠sergej⁠” Salo