Filip „tudsoN” Tudev pojawi się w roli zmiennika w drużynie HONORIS, zastępując Łukasza „azizz” Kałkowskiego, który boryka się z problemami zdrowotnymi.

Zgodnie z informacją opublikowaną przez samą organizację, HONORIS w najbliższych dniach będzie zmuszone do gry ze stand-inem. Powodem są problemy zdrowotne Łukasza „azizza” Kałkowskiego, który musi zrezygnować z gry na bliżej nieokreślony okres. Zespół NEO i TaZa może zostać zmuszone do gry w ESL Mistrzostwach Polski ze zmiennikiem.

HONORIS po ciężkim okresie w 2020, rozpoczęło nowy rok dając nadzieję, że są gotowi do rywalizacji. Tegoroczne wyniki zaprocentowały pokaźnym awansem w rankingu HLTV. Obecnie HNRS znajduje się na 77. pozycji zestawienia, a nowy sezon rozpoczęli blisko 40 pozycji niżej.

Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa oraz Filipa „NEO” Kubskiego ma przed sobą mecze ligowe w ESEA Open oraz nadchodzące dwa turnieje – zamknięte kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski oraz Esport Pro Tour 2021. Na ten moment organizacja nie jest w stanie powiedzieć, czy wystąpi we wcześniej wymienionych wydarzeniach w podstawowym składzie, czy z nowym zmiennikiem.