tudsoN odchodzi z MAD Lions. Ostatnie miesiące były dla Polaka bardzo trudne. Ten praktycznie nie pojawiał się na serwerze i pełnił jedynie rolę rezerwowego Lwów.

23 marca organizacja ujawniła skład swojej nowej drużyny CS-a z tudsoNem w składzie.  Od samego początku było wiadome, że zespół będzie składał się z sześciu graczy. kuben jak najbardziej próbował wykorzystywać potencjał płynący z posiadania w szeregach zespołu szóstki zawodników, częste rotacje w meczu, między mapami niezbyt jednak działały.

Przez następnych miesiącach w składzie MAD Lions doszło do kilku zmian. Z organizacją pożegnał się np. keen, a jego miejsce zajął SPELLAN, który również nie zagościł w niej na długo. Gra Lwów zaczęła się układać dopiero po zakontraktowaniu b0RUPA.

Po dołączeniu Duńczyka do MAD Lions, zespół zaczął odchodzić od sześcioosobowego składu, niestety ofiarą tego padł tudsoN, który stał się zwyczajnym rezerwowym. Dziś nasz rodak ogłosił, że jego kontrakt z organizacją dobiegł końca i zamierza rozpocząć poszukiwania nowego zespołu.

Od początku wiedziałem, że ten projekt będzie składał się z sześciu graczy. Podjąłem wyzwanie i byłem naprawdę zdeterminowany, aby udowodnić swoją wartość i znaleźć się w wyjściowej piątce. Wiem, że zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, ale czasami życie jest brutalne – pisze tudsoN.

Teraz tudsoN planuje skupić się na grze w FPL-u, aby utrzymać swoją formę. W międzyczasie będzie kontynuował poszukiwania nowego zespołu. Niewykluczone, że Polaka czeka powrót na naszą rodzimą scenę Counter-Strike’a.