MAD DOG'S PACT, x-kom AGO oraz Wisła All in! Games Kraków wejdą dziś wieczorem na serwer, by powalczyć  o kolejne punkty w 36. sezonie ESEA Premier.

  • MAD DOG'S PACT – LDLC

PACT dzisiaj rozpoczyna maraton marcowych spotkań w ESEA Premier od rywalizacji z LDLC. darko i spółka póki co nie mieli zbyt często okazji do gry w tych rozgrywkach – wystąpili w nich zaledwie w jednym spotkaniu, na dodatek przegranym. Najwyższa pora budować swoją pozycję w grupie B, a LDLC wydaje się idealnym rywalem do rozpoczęcia serii zwycięstw. Francuzi rankingowo stoją na tej samej półce co Polacy, na dodatek znajdują się ostatnio w słabej formie. Dyspozycja PACT niestety również odbiega od wymarzonej i tu może pojawić się problem. Niemniej jednak trzymamy kciuki za występ. Transmisja spotkania na francuskim kanale.

  • FATE – Wisła Kraków

Przenieśmy się na chwilę do grupy A, gdzie mamy swojego jedynaka – Wisłę Kraków. Biała Gwiazda na razie ma za sobą trzy spotkania, w których dwukrotnie wygrywała i raz musiała uznać wyższość rywala. Teraz jednak podejmuje czerwoną latarnię grupy, czyli FATE. Bułgarzy mają fatalny sezon ESEA Premier, póki co przegrali wszystkie cztery mecze. Jednak Patrick i spółka nie tylko w tych rozgrywkach grają słabo – biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, nie wygrali jeszcze meczu w 2021 roku! Idealna okazja dla Wisły, by podskoczyć w tabeli. Będzie to również pierwszy mecz ekipy SZPERA od występu na IEM Katowice. Transmisja na rosyjskim kanale.

  • Nemiga – x-kom AGO

Nemezis polskich drużyn, czyli Nemiga. Rosyjsko-języczny skład od dawna wziął sobie na cel zespoły znad Wisły i regulanie je punktuje. Poza tym Nemiga jest ogólnie w dobrej formie, znajduje się w TOP30 rankingu HLTV, czyli w miejscu, o którym od dawna marzą nasze rodzime zespoły. Jastrzębie zaś w zeszłym tygodniu zaliczyli zadyszkę, ale obecnie zdążyli już wrócić na zwycięską ścieżkę. Pokonanie Nemigi to duże wyzwanie, ale z pewnością osiągalne. Cała piątka Polaków musiałaby jednak zaprezentować się z najlepszej strony. W trakcie powstania artykułu informacja o potencjalnej transmisji nie była dostępna.

Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 19:00.