Trzy drużyny z Polski zobaczymy w play-offach CCT Central Europe Series 2. Awans do fazy pucharowej wywalczyli sobie zawodnicy Illuminar, Los Kogutos oraz HONORIS.

Jako pierwsza polska formacja awans do play-offów CCT Central Europe Series 2 wywalczyło sobie Illuminar. Polski zespół miał trochę szczęścia na samym starcie rozgrywek, bowiem ze względu na napięty terminarz Enterprise, Polacy zostali obdarowani walkowerem. Następnie drużyna znad Wisły uległa 0 do 2 Into the Breach, lecz później szybko wyciągnęła błędy i pokonała ex-SKADE oraz Los Kogutos, kończąc pierwszą rundę turnieju z rekordem 3-1.

Większy rollercoaster emocji mieli z kolei kibice Los Kogutos. Zespół kRaSnaLa na start turnieju pokonał BIG Academy, lecz w kolejnym pojedynku uległ Sinners. Po porażce z czeskim zespołem Koguty wróciły na zwycięską ścieżkę, ogrywając Nexus. Pierwsza próba przedostania się do play-offów w wykonaniu tomiko i spółka okazała się jednakże nieudana. Na drodze do szczęścia Polakom stanęli ich rodacy z Illuminar. W meczu o wszystko polski mix ograł jednak ex-SKADE, dzięki czemu zagwarantował sobie miejsce w fazie pucharowej.

Hat-tricka w CCT Central Europe Series 2 polska scena ustrzeliła dzięki HONORIS. Zespół TaZa pokazał tym samym, że jest w stanie rywalizować z naprawdę silnymi drużynami. By awansować do play-offów turnieju Polacy musieli pokonać takie zespoły, jak ex-SKADE, Apeks czy Enterprise. Podopieczni vinSa rozegrali ponadto dobre spotkanie z mocnym K23.