Dziś członkowie mouz NXT pójdą spać z uśmiechem na twarzy. Zaliczyli bowiem trzecie zwycięstwo w ramach WePlay Academy League!

  • European Union mouz NXT 16:9 Ukraine Na`Vi Junior

W pierwszej połowie potyczki, która odbywała się na Vertigo, byliśmy świadkami naprawdę zaciętych zmagań. Jedni i drudzy zdobywali punkty, przez co po 15. starciach tablica wyników wskazywała minimalne prowadzenie Na`Vi Junior – 8 do 7.

Kiedy jednak Myszy przeszły do ataku – kompletnie zdominowały przeciwnika. Hubert „szejn” Światły i spółka zgarniali rundę za rundą, a reprezentanci akademii Natus Vincere nie byli w stanie znaleźć sposobu na zatrzymanie rozpędzonej formacji. Sytuację na mapie idealnie potwierdza rezultat, którym mouz NXT wygrało – 16:9. Międzynarodowy skład w odsłonie numer dwa uznał wyższość rywala tylko raz.

W tym momencie aż miło patrzy się na tabelę WePlay Academy League, w której mouz NXT znajduje się w czołówce, a konkretniej na trzeciej pozycji. Jutro o 20:00 czeka ich pojedynek, którego są dużym faworytem, ponieważ zmierzą się ze średnio grającym Astralis Talent.