Dziś poznamy ostatniego uczestnika Fantasyexpo Cupa. Przed nami bowiem decydujące starcia w otwartych kwalifikacjach!

Dzień po dniu jesteśmy coraz bliżej rozpoczęcia rywalizacji w ramach Fantasyexpo Cupa. Na ten moment jednak lista uczestników wspomnianego turnieju nadal nie jest pełna, ponieważ otwarte kwalifikacje nie dobiegły jeszcze końca. Dziś natomiast już wszystko będzie jasne, ponieważ rozegrane zostaną decydujące pojedynki!

Najpierw o 15:00 czeka nas mecz między EC Brugge z dwójką naszych rodaków na czele – Mateuszem „matty” Kołodziejczykiem i Mateuszem „n0tice” Wolniakiem a EPIC DUDES, w którego dywizji znalazł się m.in. były reprezentant Unicorns of Love – André „Kirby” Kempa. Będzie to ostatnie spotkanie w formacie BO1 i jednocześnie ostatni ćwierćfinał.

Następnie przejdziemy do półfinałów i finału, czyli fazy zmagań, w których potyczki odbędą się w systemie BO3. Zobaczymy w akcji m.in. Michała „OKOLICIOUZ” Głowatego, który występuje od stycznia w barwach cowana Gaming i Nathana „NBK” Schmitta, który rozgrywa te eliminacje w składzie DBL PONEY.

  • 15:00 Germany EPIC DUDES vs. Belgium EC Brugge – czwarty ćwierćfinał
  • 16:00 France DBL PONEY vs. Turkey Sangal – pierwszy półfinał
  • 16:00 Germany cowana Gaming vs. Germany EPIC DUDES / Belgium EC Brugge – drugi półfinał
  • Wielki Finał

Przypominamy, że Fantasyexpo Cup wystartuje 23. marca. Będą to zawody, z których najlepsza ekipa awansuje do BLAST Premier Spring Showdown.