Tricked Esport otrzymało bezpośrednie zaproszenie na Copenhagen Games 2019. Będzie to dopiero drugi LAN odświeżonego składu HUNDENA.

Nie ma co ukrywać – ostatnie dni nie należą do najłatwiejszych dla organizatorów CPH Games. Najpierw z przyjazdu na ich wydarzenie zrezygnowało OpTic, które podjęło taką decyzję z powodu roszad w składzie oraz zmiany w puli map. Chwilę później dowiedzieliśmy się, że Heroic również nie zagra w tych rozgrywkach przez zbyt napięty harmonogram. Na szczęście dziś nareszcie pojawiła się pozytywna informacja na temat wspomnianego LAN-a. Zaproszone na niego zostało Tricked, które od niedawna występuje w odświeżonym składzie!

Formacji HUNDENA dosłownie dwa dni temu udało im się triumfować podczas LOOT.BET Hotshot Series Season 2. W Wielkim Finale Bubski i spółka zwyciężyli 2:0 przeciwko ex-3DMAX. Niebawem Duńczycy będą mieli okazję zaprezentować swoją dyspozycję na turnieju offline.

Copenhagen Games 2019 odbędzie się 19-20 kwietnia. Łącznie weźmie w nich udział osiem zespołów, a powalczą one o nagrody z puli wynoszącej $92 219. Na ten moment wiemy, że do Kopenhagi przyleci forZeSproutEpsilon Tricked.