Team Liquid nie przystąpi do rywalizacji na PGL Major Stockholm w podstawowym składzie. W drużynie zabraknie szkoleniowca – Erica „adreN” Hoaga, który nie poleci do Szwecji, gdyż spodziewa się narodzin dziecka i nie chciałby tego przegapić.

Wspomniany we wstępie zespół ma już za sobą ostatnią rozgrzewkę przed najważniejszym turniejem w roku. Było nią wydarzenie BLAST Premier Fall Showdown, podczas którego zaprezentował się ze świetnej strony wygrywając trzy potyczki z rzędu i zapewniając sobie w efekcie awans na LAN-owe finały. Teraz formacji pozostało się skupić na nadchodzących zmaganiach w ramach PGL Major Stockholm, na których pojawi się niestety bez trenera.

Eric „adreN” Hoag za pomocą mediów społecznościowych przekazał, że spodziewa się narodzin syna i nie chciałby przegapić tego momentu. Zdecydował zatem, że nie poleci do Sztokholmu. Jego miejsce w ekipie tymczasowo zajmie menadżer Liquid – Steve „jokasteve” Perino, dla którego co ciekawe to nie będzie pierwsze tego typu wyzwanie. W 2018 roku będąc w tych samych barwach wspierał dywizję jako coach w zawodach ELEAGUE Premier. Wówczas drużyna zakończyła rozgrywki ze srebrnym medalem, co oczywiście było niezłym rezultatem.

Przypominamy, że PGL Major Stockholm rozpocznie się 26. października, a polska transmisja będzie dostępna na kanale Piotra „izak” Skowyrskiego.

Skład Team Liquid na Majora prezentuje się tak:

  • United States Jake „⁠Stewie2K⁠” Yip
  • United States Jonathan „⁠EliGE⁠” Jablonowski
  • United States Michael „⁠Grim⁠” Wince
  • Canada Keith „⁠NAF⁠” Markovic
  • Brazil Gabriel „⁠FalleN⁠” Toledo
  • United States Steve „jokasteve” Perino – trener