Ke „captainMo” Liu został poddany hospitalizacji podczas przerwy między mapami spotkania z pro100. Organizatorzy Toyota Master Bangkok poinformowali o przełożeniu spotkania na jutro.

Drugi dzień Toyota Master w Bangkoku rozpoczął się od pierwszego ćwierćfinału, w którym mierzyły się pro100 i TYLOO. Najpierw zawodnicy walczyli na Inferno, a mapa ta padła łupem ukraińskiej drużyny. Przed startem Mirage'a organizatorzy zmagali się z kolejnymi problemami technicznymi. Długie opóźnienie zmusiło TYLOO do odpuszczenia meczu, ponieważ captainMo jak najszybciej potrzebował medycznej konsultacji w związku z infekcją jamy ustnej.

Organizatorzy zmienili nieco harmonogram dnia, przekładając koncert tajskiej grupy BNK48 na miejsce drugiej mapy pierwszego ćwierćfinału. Kolejne dzisiejsze spotkanie miało natomiast wystartować o godzinie 11:00, lecz Renegades i 5POWER muszą jeszcze poczekać na rozpoczęcie rywalizacji.

Jak w powyższym wpisie poinformowało TYLOO, dokładna godzina rozpoczęcia przełożonego meczu nie jest jeszcze ustalona. Oprócz dokończenia starcia Azjatów z pro100, jutro czekają nas też dwa półfinały. W jednym z nich udział weźmie AGO Esports.