Team Kinguin zremisowało kolejne spotkanie. O awansie do play-offów zadecyduje sytuacja innych ekip, ponieważ Pingwiny rozegrały już swoje wszystkie spotkania.

1

Team Kinguin wygrało pierwszą pistoletówkę, co było początkiem fenomenalnego startu na mapie Nuke. Polacy byli bezbłędni w obronie obszarów bombowych aż przez siedem rund z rzędu. Dopiero wtedy Duńczycy znaleźli sposób na naszych, od razu doprowadzając do wyniku 7:2. Wtedy Pingwiny poprawiły swoje ustawienie i do końca pierwszej połowy przegrali wyłącznie raz. Dzięki temu w drugą połowę weszli z potężną przewagą 12:3.

Druga pistoletówka również wpadła na konto Kinguin. To zmaksymalizowało ich szanse na zwycięstwo na pierwszej mapie. Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka zamknęli to spotkanie już w 20 rundzie, wygrywając ten mecz wynikiem 16:4.Kinguin ponownie w tej serii okazało się lepsze w pistoletówce. Polacy zgarnęli nie jedną, a dwie kolejne rundy, dzięki przewadze ekwipunku. Dopiero w czwartej potyczce zobaczyliśmy Duńczyków z karabinami i to właśnie wtedy byli w stanie po raz pierwszy odpowiedzieć. Zgarnęli dwa punkty z rzędu, po czym ponownie do głosu doszła ekipa TaZa, powiększając swoje prowadzenie do 6:2. Heroic zdobywało punkty po stronie antyterrorystów bardzo sporadycznie, przez co przed zmianą stron mogli „pochwalić” się wyłącznie pięcioma.

Druga pistoletówka została wygrana przez Heroic. Pingwiny nie poradziły sobie podczas pierwszego fulla, lecz zdołali zaskoczyć swoich oponentów podczas rundy force. W tym momencie Polacy zgarnęli cztery punkty, gwarantując sobie wynik 14:9. Duńczycy w tym momencie zaczęli powracać do spotkania, przez co zobaczyliśmy remis 14:14. Piętnasty punkt wpadł na konto naszych po błędzie oponentów, którzy nie zdążyli podłożyć bomby w odpowiednim czasie. Żadna z ekip nie okazała się lepsza w podstawowym czasie, więc zobaczyliśmy dogrywkę.

Heroic lepiej rozpoczęło dogrywkę, zgarniając dwa punkty w pierwszej połowie. Następnie po zmianie stron skutecznie odbili obszar bombowy B, a następnie powstrzymali szybkie wejście Polaków, co zagwarantowało im zwycięstwo.Polska transmisja z turnieju Toyota Master Bangkok znajduje się na kanale NVIDIA.