NAVI otwiera kobiecą dywizję Counter-Strike’a i stawia na polskie zawodniczki. Ukraińska organizacja zakontraktowała zespół występujący do tej pory pod nazwą „Totalne Gituwy”.

Totalne Gituwy, w którego składzie występowały Vicu, Angelka, Haniaa, Liina oraz Danuu w końcu zostały zauważone przez światowego giganta. Polki są obecnie największą rewelacją trwającego sezonu ESL Impact League. Nasze rodaczki kompletnie zdominowały swoją grupę z GODSENT Female, NOFEAR5 oraz Ambush, wychodząc z niej z bilansem 6-0! Już jutro zawodniczki znad Wisły rozpoczną swoje zmagania w play-offach. Ich pierwszym rywalem w walce o awans na lanowe finały będzie equipa.

Ogromny potencjał drzemiący w ekipie Angelki dostrzegło również NAVI. Ukraińska organizacja zdecydowała się zainwestować w kobiecą scenę Counter-Strike’a, stawiając właśnie na „Totalne Gituwy”. Jak do tej pory w szeregach NAVI mieliśmy tylko jednego Polaka – Savesa reprezentującego skład Rainbow Six: Siege. Teraz liczba ta zwiększyła więc się diametralnie.

Zaledwie miesiąc temu naszym największym marzeniem było dostanie się na turniej w Dallas. Dzisiaj, gdy jesteśmy o krok przed spełnieniem tego marzenia — doświadczamy czegoś niesamowitego, czegoś, czego nikt z nas nie spodziewał się nawet w naszych najśmielszych snach. Otrzymanie tej wspaniałej okazji od NAVI to dla nas nie tylko wielki zaszczyt, ale także możliwość rozwoju – przyznała Karolina „Liina” Kasprzyk