Totalne Gituwy dominują resztę stawki w ESL Impact League. Już przed ostatnią grupową kolejką Polki są pewne awansu do play-offów rozgrywek i to z pierwszego miejsca!

Postrachem dla polskiej formacji nie było NOFEAR5, Ambush Esports Female czy nawet GODSENT Female. W fazie grupowej ESL Impact League Polki są bezkonkurencyjne. Mimo że do końca fazy zasadniczej wciąż pozostała jeszcze jedna kolejka, to już nic nie jest w stanie odebrać Hanii i jej koleżankom pierwszego miejsca, które rzecz jasna promuje nasze rodaczki awansem do play-offów.

Ostatnia grupowa kolejka w ESL Impact w ogóle będzie bez większej historii. Już teraz jesteśmy w stanie wymienić wszystkich półfinalistów turnieju. Zmienić nie może się nawet rozstawienie w play-offach, albowiem przed szóstym meczem zarówno zawodniczki Totalne Gituwy, jak i Nigma Galaxy Female mają na tyle bezpieczną przewagę, że nic nie jest ich już w stanie zepchnąć z pozycji lidera.

W półfinale ESL Impact League Totalne Gituwy zmierzą się z drugą drużyną grupy A, a więc zawodniczkami equipa. Zakładając awans Polek do wielkiego finału, Angelka i spółka zmierzą się GODSENT Female bądź Nigma Galaxy Female.