W toruńskiej hali sportowo-widowiskowej już dziś rozpocznie się długo wyczekiwany turniej przez fanów lokalnego Counter-Strike'a – Ecenter Copernicup 2018.

Do Torunia zjechały się już drużyny z całego kraju, by rozpocząć swoje zmagania podczas turnieju Ecenter Coperniucup 2018, gdzie szesnaście zespołów powalczy o lwią część z puli 35 tysięcy złotych. Wśród uczestników znalazły się takie zespoły jak Izako BoarsVenatores czy PACT. O godzinie 9:00 oficjalnie rozpocznie się kolejna edycja toruńskiego wydarzenia, która w zeszłym roku przyciągnęła liczne grono widzów.

W zeszłym roku inauguracyjną odsłonę turnieju zwyciężyli zawodnicy INETKOX, a dziś trzech z nich reprezentuje nasz kraj w najbardziej prestiżowej lidze Counter-Strike'a. Czy tegoroczna edycja może być furtką dla nowych talentów? Wszystko możliwe! Tym bardziej, że zwycięzca całego wydarzenia zapewni sobie miejsce w zamkniętych kwalifikacjach kolejnego sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

Dokładny harmonogram znajdziecie w arkuszu stworzonym przez organizatorów turnieju, a pierwsze mecze wystartują równo o godzinie 9:00. Zachęcamy do śledzenia profilów społecznościowych Ecenter Copernicup, by być na bieżąco z wszystkimi informacjami odnośnie tego wydarzenia.

Dla uatrakcyjnienia rozrywki możemy Wam powiedzieć, że pod banderą KOPUNIO w Toruniu wystąpi dwóch byłych już reprezentantów Kinguin – Grzegorz 'SZPERO' Dziamałek oraz Kacper 'kap3r' Słoma. Ich zmagania, jak i również reszty uczestników będziecie mogli oglądać za pośrednictwem tego kanału.