Organizacja PACT dokonuje zmiany personalnej na kilka dni przed rozpoczęciem ważnego dla niej turnieju, czy to pomoże zawodnikom wspiąć się na najwyższy stopień podium w Danii?

Na swoim profilu społecznościowym włodarze PACT poinformowali dziś, że do głównego składu dołącza Tomasz 'ToM223' Richter, który zasili skład brązowego medalisty minionej edycji ESL Mistrzostw Polski. Dwudziestolatek zajmie miejsce Konrada 'koyota' Hadały, a swój pierwszy sprawdzian będzie mieć już za kilka dni, podczas turnieju CBE, na który zawodnicy PACT polecą aż do Danii.

Przypomnijmy, że w lutym 2018 roku skład Homesick dołączył pod banderę PACT i grał do teraz w niezmienionym składzie, zaliczając bardzo dobre występy między innymi podczas wcześniej wspomnianych Mistrzostw Polski. Ekipa MOLSIego zdołała również awansować do najwyższej ligi ESEA, w której przyszło im mierzyć się między innymi z Virtus.pro.

Najbliższe dni pokażą, jak ta zmiana wpłynęła na drużynę i czy w tym składzie uda się powiększyć grono sukcesów. Tym bardziej, że PACT bierze aktywny udział w obecnie trwającym sezonie ESL Mistrzostw Polski oraz niedługo rozpocznie swoje batalie w czwartej edycji Polskiej Ligi Esportowej.