TOAO skomentował wczorajszą porażkę swojej drużyny z NAVI. Polak mimo tak bolesnej lekcji CS-a nie traci nadziei na to, że on i jego koledzy będą w stanie jeszcze zaskoczyć na turnieju RMR.

Illuminar nie powtórzyło sukcesu Anonymo z poprzedniego turnieju RMR i nie zdołało zaskoczyć dużo silniejszego od siebie rywala. Polacy nie specjalnie byli w stanie postawić się Natus Vincere, wygrywając raptem pięć rund na Duście 2. Dziś ekipę TOAO również czeka bardzo trudne wyzwanie. Nadwiślański zespół podejmie faworyzowane OG, które w swoim pierwszym pojedynku na Malcie uległo MOUZ. Przed tym

Mimo bolesnej porażki z NAVI wiary w lepszą przyszłość nie traci TOAO. Zawodnik IHG przyznał we wczorajszym wpisie na Twitterze, że on i jego zespół nie pokazali się z dobrej strony w starciu z Natus Vincere, lecz jest przekonany, ze w kolejnych pojedynkach na turnieju RMR mogą jeszcze zaskoczyć. – NAVI niestety mocno nas skarciło, lecz jestem pewien, że stać nas na dużo więcej i postaramy się to udowodnić w kolejnych meczach! – pisze TOAO.

Kolejny mecz Illuminar z OG na europejskim turnieju RMR zaplanowany jest na godzinę 14:45 czasu polskiego.