Według najświeższych informacji Polish Leaks zmiany dotkną także PACT. Nieoficjalnie z zespołem pożegnał się TOAO.

Dla PACT ostatnie miesiące były wyjątkowo rozczarowujące, jak zresztą cała pierwsza połowa tego roku. Formacja lunAtica przez ten czas zaliczył tak naprawdę tylko jeden dobry występ na Esport Tour Series 1, kończąc rozgrywki na drugim miejscu. Wcześniej podopiecznym vinSa nie udało się przebrnąć przez pierwszą fazę takich turniejów, jak Pinnacle Cup czy Malta Vibes.

Mizerna postawa w europejskich turniejach, ale i nie tylko sprawiła, że w tym momencie zespół pod wodzą vinSa zajmuje dopiero 79 pozycję w rankingu HLTV, podczas gdy pod koniec zeszłego roku ocierał się o pierwszą pięćdziesiątkę. Jest to z pewnością wynik, który nie zadowala nikogo w szeregach PACT. Organizacja nie zamierza więc próżnować i planuje być aktywa podczas letniej szufli na naszej rodzimej scenie.

Według Polish Leaks jedną nogą poza PACT jest już TOAO. Odejście byłego zawodnika m.in. Izako Boars ma być przesądzone, a w jego miejsce testowany jest już rzekomo inny zawodnik. W szeregi ekipy lunAtica wstąpić może były zawodnik EC Brugge i mistrz Beneluksu – n0tice.