Thomas „Thomas” Utting ponownie wystąpi pod banderą Endpoint. Tym razem jednak w roli zmiennika podczas BLAST Premier Spring Showdown oraz EDC S3.

W ostatnim czasie dość głośno zrobiło się na temat piątego zawodnika OG. Organizacja według plotek, które krążyły w sieci interesowała się Michałem „MICHU” Müllerem i Shaharem „flameZ” Shushanem. Teraz natomiast wydaje się, że klub dokonał już wyboru i do dywizji CS:GO zatrudnił Shushana, ponieważ Thomas „Thomas” Utting za pomocą Twittera ogłosił, że pomoże Endpoint podczas nadchodzącego BLAST Premier Spring Showdown EDC S3.

Potwierdził jednocześnie doniesienia HLTV, które jako pierwsze przekazało społeczności, że Utting zagra z drużyną Joey'a „CRUC1AL” Steusela w ramach wspomnianych wydarzeń. Warto podkreślić, że dla Thomasa to nie będzie epizod numer jeden w tej ekipie. Był bowiem z nią związany jeszcze zanim postanowił zmienić barwy i spróbować sił w Envy. Być może niebawem znowu zasili ją na stałe, gdy na światło dzienne wyjdzie odejście Shahara.

BLAST Premier Spring Showdown rozpocznie się 13. kwietnia, a EDC S3 wystartuje nieco wcześniej, bo 7. kwietnia.