Jeżeli stęskniliście się za oglądaniem pojedynków na Cobblestonie, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Actina PACT poinformowała, że wystąpi w showmatchu na tej mapie!

Podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka tydzień temu rozpoczęli swój urlop od profesjonalnych rozgrywek i treningów po tym, jak pożegnali się z Eden Arena Malta Vibes 4. Dziś na godzinę go jednak przerwą, bowiem o 21:00 zmierzą się z Team Brute w ramach Showmatch by Actina & SPC Gear. Co ciekawe – oba składy rywalizować będą na lokacji, której większości społeczności brakuje w obecnej puli map. Mowa o legendarnym Cobblestonie!

Dodatkowym bonusem będzie transmisja z tego specjalnego spotkania na kanale Jacka „minise” Jeziaka. Tym samym będziemy mogli słuchać, jak chłopaki się komunikują oraz obserwować zmagania z perspektywy snajpera PACT. Oczywiście mecz nie ma żadnej wielkiej stawki – to zwyczajne, przyjacielskie zawody, więc spodziewamy się dobrego humoru i nieprzewidywalnych zagrań, na które podczas oficjalnych starć nie zawsze można sobie pozwolić.