Na ściągnięciu Alencara „trk'a” Rosatto TeamOne, nie kończy swoich ruchów przedsezonowych. Do zespołu dołączył właśnie Ruann „keiz” Rotondano.

TeamOne zdecydowało się dać szansę młodemu i perspektywicznemu keizowi. 20-latek rywalizował póki co jedynie w regionalnych turniejach, reprezentując barwy DETONY i Santosu. To dla niego duży przeskok jakościowy, gdyż jego nowy skład w ubiegłym roku dość regularnie brał udział w kompetycjach międzynarodowych. Sam keiz prezentował się w minionym sezonie bardzo solidnie, lecz w zespole spowoduje pewnego rodzaju konflikt odnośnie pozycji. Rotondano przywykł bowiem do roli snajpera, a tą w TeamOne pełnił dotychczasowo doświadczony Pedro „Maluk3” Campos. Na razie nie jest pewne kto przejmie pałeczkę głównego AWPera, ale któryś z graczy z pewnością będzie musiał pod tym względem ustąpić drugiemu miejsca.

Wraz z dojściem keiza, w stan rezerwy wycofano Matheusa „prt” Scuvero. To druga zmiana, jaką TeamOne przeprowadziło przed definitywnym startem nadchodzącego sezonu. Wcześniej do drużyny, po niemal dwóch latach, powrócił trk, Były zawodnik MIBR wszedł w lukę po Mario „malbsMd” Samayoi, który to odszedł do nowo uformowanego składu norweskiego 00Nation, nota bene poprzedniego pracodawcy Rosatto. Do zespołu przyszedł także nowy trener – weteran CS'a 1.6. Thiago „btt” Monteiro.

Obecne zestawienie TeamOne tworzą:

Brazil Pedro „Maluk3” Campos
Brazil Alencar „trk” Rosatto
Brazil Ruann „keiz” Rotondano
Brazil Matheus „pesadelo” Panisset
Brazil Enzo „xns” Henrique

Brazil Thiago „btt” Monteiro (trener)

Brazil Matheus „prt” Scuvero (nieaktywny)