Tylko dwie europejskie drużyny podczas zamkniętych kwalifikacji miały szansę dostać się do wrześniowego wydarzenia DH Bucharest. To właśnie one wystąpią obok takich drużyn jak: Virtus.pro czy Team EnVyUs.

Zamknięte selekcje właśnie dobiegły końca. Wzięło w nich udział łącznie szesnaście drużyn, osiem zaproszonych bezpośrednio oraz pozostałe, które zostały wyłonione na drodze otwartych kwalifikacji. Gra o miejsce podczas turnieju w Bukareszcie rozgrywana była metodą best-of-three oraz drabinką pojedynczej eliminacji. Wśród uczestników znajdowała się również polska formacja Team Kinguin, jednak nie poradziła sobie dostatecznie dobrze, by starać się o najwyższe dwa spoty.

Najlepsze i najsilniejsze okazały się być drużyny Team X oraz Gambit Gaming i to właśnie one pojawią się już za miesiąc w Rumunii. Mimo że, wciąż potwierdzono tylko trzy zespoły, które wezmą udział w wydarzeniu, to warto o nich wspomnieć. Zwycięzcy zmierzą się z polskimi graczami Virtus.pro, EnVyUs oraz formacją FaZe Clan. Dwa ostatnie wolne miejsca stoją pod znakiem zapytania. Kogo jeszcze zobaczymy? Już niedługo z pewnością się tego dowiemy.

Lista uczestników:

Poland Virtus.pro
France EnVyUs
European Union FaZe Clan
Denmark Team X
Poland Gambit Gaming
TBD
TBD