Jeżeli ktoś miał jakieś wątpliwości, kto jest najlepszym streamerem CS:GO w Polsce, to właśnie te zostały  rozwiane. Zespół PAGO wygrywa trzeci sezon Ligii Streamerów.

Na LAN-owe finały Ligi Streamerów awansowały trzy zespoły pod przywództwem reprezentantów EMERITOS BANDITOS. W jednym z nich znalazł się także pasha, który trafił do drużyny Team Saju.  Pawelczak i spółka ulegli jednak w półfinale ekipie PAGO i tym samym pożegnali się z rozgrywkami przedwcześnie. Team PAGO w wielkim finale turnieju miał natomiast zmierzyć się z Teamem Izaka, który wcześniej pokonał formację Kubxa.

Finał trzeciego sezonu Ligi Streamerów zapowiadał się niesamowicie interesująco. I taki także był. Pierwsze słowo w tym pojedynku należało do Teamu PAGO (w składzie PAGO, Sebuuq, Fines, mtz, Treizerro), który na Anciencie zdołała pokonać swoich rywali 16 do 10. Druga mapa obfitowała w jeszcze większe emocje. Zespół izaka  (izak, boll, antywirus, przemeklovel, Cavo) wytrzymał wojnę nerwów i po dogrywce zdołał wyrównać stan rywalizacji, doprowadzając do gry numer trzy. W niej większą pewnością siebie w decydującym momencie spotkanie wykazali się Fines i spółka, którzy zapewnili sobie tym samym mistrzostwo trzeciego sezonu Ligi Streamerów.

Poland Team Izak 1:2 Team PAGO Poland

  • Ancient – 10:16
  • Mirage – 19:16
  • Inferno – 13:16