Amerykański zespół Team Liquid oraz Gambit Esports podejmą walkę o 100,000$ w turnieju CS_Summit. Pozostały dwa sloty dla innych ekip, kto zostanie zaproszony?

EnVyUS zostaje dodane do listy drużyn, które wezmą udział w wydarzeniu CS_Summit. LAN odbędzie się 19 – 23 kwietnia w Los Angeles, USA. Do zgarnięcia będzie $100,000. Amerykański zespół Team Liquid w ostatnim czasie dokonał jednej zmiany. Za Hiko dołączył stanislaw, który jest aktualnie ich liderem w drużynie. Od tamtej pory wystąpili jedynie w internetowych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters w Katowicach, jednak z nieudanym wynikiem, po przegranej z Immortals w ostatecznym meczu. Natomiast drugim zespołem został Gambit, których zna każdy, kto oglądał ostatnie turnieje. Zaskakujący gracze wraz ze znakomitym IGL'em, czyli Zeus'em, którzy wygrali DreamHack Winter 2016 i ponownie uplasowali się w legendach, podczas następnego Majora. Będą tutaj faworytami do zwycięstwa?

Pozostały dwa miejsca, dla dwóch ostatnich ekip. Wśród zaproszonych znajdzie się Team Kinguin, bądź Virtus.pro? Przekonamy się wkrótce.