Zespół Michała „MICHU” Müllera w pierwszych meczach w lidze FLASHPOINT wystąpi w pokaźnym osłabieniu, grając w składzie z trenerem.

Kaleb „moose” Jayne, czyli dwudziestojednoletni Kanadyjczyk, nie zdołał uporać się ze sprawami wizowymi na czas. Przez to Team Envy wystąpi podczas meczów inauguracyjnych we FLASHPOINT w sporym osłabieniu, wszak Kaleb był trzecim najlepszym strzelcem tej formacji, posiadając rating na poziomie 1.09. Powyżej znajduje się oczywiście Michał „MICHU” Müller oraz Buğra „Calyx” Arkın. moose sam potwierdził problemy wizowe, które mogą się przeciągnąć patrząc na obecną sytuacją na świecie i w Ameryce.

Noah „Nifty” Francis potwierdził, że jego zespół przygotowuje się do występu ćwicząc ze swoim trenerem Nikola „LEGIJA” Ninić. Dwudziestodziewięcioletni niemiecki zawodnik w 2018 roku zawiesił myszkę na kołek, oddając się trenowaniu. Od tamtej pory był szkoleniowcem BIG, aż do sierpnia ubiegłego roku. Wtedy na dobre rozstał się z Berlin International Gaming. Ostatni występ zaliczył podczas kwalifikacji do GG.BET ESL One New York zaliczając występy grubo poniżej ratingu na poziomie 1.00.

Pierwsze spotkania FLASHPOINT wystartują już dziś o godzinie 18:00. Polską transmisję z tego wydarzenia znajdziecie na kanale ESPORT NOW na platformie twitch.tv.