Polska scena Counter-Strike'a doczekała się kolejnych zmian. Tym razem Sferis PRIDE traci Pawła „reatza” Jańczaka, który zasili szeregi Team AGG.

Po szokującej zmianie w Team Kinguin na polskim podwórku doczekaliśmy się kolejnych roszad. W dniu dzisiejszym oficjalnie poinformowano o zakończeniu współpracy pomiędzy Sferis PRIDE a ich byłym reprezentantem, Pawłem „reatzem” Jańczakiem. Zasili on szeregi drużyny Team AGG, która uzupełniła lukę po utracie dwóch zawodników, drugie wolne miejsce w AGG zajmie trener formacji, Kamil „Kamil” Kamiński. O tej zmianie mówiło się już od kilku dni, dziś doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia.

W tym samym momencie skład Sferis PRIDE pozostaje niepełny, więc tymczasowo drużynie pomagać będzie Jacek „minise” Jeziak. Jak wiadomo, wczoraj Jacek rozstał się ze swoimi kolegami z Kinguin, opuszczając ją razem z Pawłem „innocentem” Mockiem. Ich miejsca wypełnili byli już reprezentanci AGG, to jest Damian „Furlan” Kisłowski oraz Karol „rallen” Rodowicz. Oba składy obecnie prezentują się następująco:

Team AGG

Poland Dominik „GruBy” Świderski
Poland Bartosz „Hyper” Wolny
Poland Piotr „peet” Ćwikliński
Poland Kamil „Kamil” Kamiński
Poland Paweł „reatz” Jańczak

Sferis PRIDE

Poland Piotr „morelz” Taterka
Poland Konrad „EXUS” Jeńczeń
Poland Michał „SooN” Wójcicki
Poland Karol „repo” Cybulski
Poland Jacek „minise” Jeziak (stand-in)

Jak widzimy, zmiany w Kinguin zapoczątkowały kolejne roszady. Czy to już koniec? Czy czekają nas kolejne niespodzianki? Przekonamy się o tym już w najbliższym czasie. Team AGG zdołało już zaliczyć swój debiut w nowym składzie, reatz i jego koledzy odnotowali zwycięstwo przeciwko ekipie DarkPassage.