SL I-League Invitational #1 będzie jedną z ciekawszych imprez na której zobaczymy topowe zespoły męskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive. Dziś rozpocznie się trzecia tura europejskich kwalifikacji, w której weźmie udział Team AGG. Na pierwszy ogień pójdzie dla nich Fluffy Gangsters.

Z Fluffy Gangsters w poprzedniej turze walczyła nasza ekipa z CSGL. Polakom udało się wygrać, chociaż z pewnością były momenty zwątpienia. Niestety potem polegli w walce przeciwko Escape. Teraz jest kolejna okazja do zbliżenia się do zagrania na SL I-League Invitational #1, którą wykorzysta dziś  Team AGG.

Kubik i spółka zmierzą się z Fluffy Gangsters podczas spotkania rozgrywanego w trybie best of one  (single elimination bracket), a rozpoczną je o godzinie 18:00. Będzie można je obejrzeć za pośrednictwem platformy Twitch. tv. Patrząc na wszelakie procenty to spora część ludzi jest za polską ekipą, która w ostatnim czasie pokazuje niezłego pazura. W pamięci jednak mamy wczorajszy dzień-w połowie pomyślny, ponieważ o ile wygrali z ALTERNATE aTTaX to niestety polegli ze wcześniej wspomnianym Escape. Jeżeli Polacy wygrają to starcie to zmierzą się ze zwycięzcą meczu PENTA vs. Arcade. Finalnie najprawdopodobniej spotkają się z Empire, które może im lekko stanąć na przeszkodzie ku drodze na SL I-League Invitational #1. Jednak jeżeli odniosą porażkę w tej turze kwalifikacji to razem z CSGL będą mogli zawalczyć w czwartej, ostatniej możliwości dostania się do Kijowa. Kto wie, może ujrzymy trzy polskie drużyny na Stadionie Olimpijskim?