Ku zaskoczeniu wszystkich Team AGG przegrywa z Fluffy Gangsters jednocześnie kończąc swoją przygodę w trzeciej turze kwalifikacyjnej SL I-League Invitational #1.

Wczorajszy dzień nie był idealny dla Poland Team AGG. Odnieśli porażkę przeciwko Escape, a także wygrali w starciu z ALTERNATE aTTaX. To zaskakujące po całkiem udanych poprzednich występach, gdzie ekipa Kubika pokazała bardzo dobrą grę. Dzisiaj byli faworytami starcia przeciwko Fluffy Gangsters, jednak coś nie poszło, czegoś zabrakło. Zawodnicy spotkali się na mapie de_inferno, która zdecydowanie nie leży PolandTeam AGG, a co ciekawe był to ich wybór. Spotkanie zakończyło się z wynikiem 16:13 przy czym po pierwszej połówce już było widać lekką trzyrundową przewagę rosyjskiej drużyny.

Co teraz stanie się z Kubikową ekipą? Prawdopodobnie spróbują swoich sił w ostatnich kwalifikacjach. Chociaż prawda jest taka, że ich forma jest dość niestabilna o czym mówi sam Poland Kuba „KubiK” Kubiak „Co do nas aktualnie bez bootcampa nasza forma będzie wyglądała tak jak wygląda, rządzi nami random i bez porządnego kilkudziesięciu godzinnego treningu będziemy mieć mecze dobre, zajebiste i najgorsze. Po bootcamp wierzę że będą tylko te dobre i zajebiste” (pisownia oryginalna). Miejmy nadzieję, że chłopaki się nie poddadzą i zawalczą o swoje miejsce w Kijowie!