Team AGG pokonało DenDD w meczu pierwszego sezonu Razer Rising Stars. Polacy zwyciężyli 2:0.

de_dust2 16:16 (12:3; 4:5)

Team AGG przegrał nożówkę. Zespół DenDD zdecydował się na rozpoczęcie po stronie broniącej. Polacy wygrali rundę pistoletową, ale nie udało im się zdobyć kolejnego punktu. Na szczęście, po wygranym anty-eco, Szwedom nie udało się obronić sześciu kolejnych ataków. AGG oddało w tej połowie jeszcze tylko jeden punkt.

W drugiej rundzie pistoletowej widzieliśmy pokaz umiejętności Bartosza „HypeR” Wolnego, który zabił czterech przeciwników. Z drugiej strony, czynnikiem, który do tego doprowadził mógł być ogromny problem z komunikacją pomiędzy terrorystami, a przynajmniej tak to wyglądało. Polska drużyna wygrała swój czternasty punkt, po którym AGG przegrało pięć rund i ostatecznie zdobyło map-point, wygrywając de_dust2 16:8.

de_nuke 22:19 (10:5; 5:10) (7:4)

DenDD po raz drugi wygrało rundę nożową. Szwedzi rozpoczęli po stronie terrorystów i pewnie zdobyli dwa następne punkty, Team AGG zwyciężyło pierwszego fulla i idąc za ciosem wygrali jeszcze jednego. Szwedzka drużyna wygrała jeszcze dwa starcia i przegrała połowę 5:10.

Ostatnia pistoletówka wpadła na konto Polaków. Powiększyli oni swoją przewagę do ośmiu punktów, po czym zespół DenDD rozpoczął comeback. Po chwili tracili już tylko jedną rundę. Ostatecznie, to polski zespół musiał doprowadzić do dogrywki, w której na szczęście Team AGG wygrało 7:4.