Team AGG przegrywa swoje spotkanie z dignitas i tym samym nie pojedzie na DreamHack Masters Malmö 2016.

Poland AGG vs Denmark dignitas – 1:2 (de_train 16:3, de_mirage 10:16, de_cobblestone 8:16)

de_train

Team AGG wygrało nożówkę i wybrało stronę antyterrorystów. Po bardzo dobrze rozegranej pistoletówce, zdołali wygrać również kolejną rundę. W trzeciej rundzie Duńczycy mieli już pieniądze, by zakupić sobie pełne wyposażenie, ta runda padła ich łupem. Była to pierwsza i za razem ostatnia runda, którą wygrali po stronie terrorystów. Przez całą tą połówkę nasi rodacy nie dawali rywalom najmniejszych szans na wygrywanie pojedynków. W ostatniej rundzie przy życiu zostali tylko furlan i rallen, na 4 zawodników dignitas, w takiej sytuacji udało im się zabić wszystkich przeciwników i rozbroić bombę. Polacy zdominowali duńską formację i przy zmianie stron prowadzili z nimi aż 14:1!

Po zmianie stron Duńczykom udało się wygrać rundę pistoletową, zdołali też wygrać kolejną rundę, gdy nasi zawodnicy grali na samych pistoletach. Gdy AGG miało pieniądze, by zakupić wyposażenie wygrali kolejne dwie rundy i ostatecznie całą mapę wynikiem 16:3!

de_mirage

Nożówka tym razem wpadła na konto graczy dignitas i to oni wygrali pistoletówkę i trzy kolejne rundy, zanim gracze AGG zdołali się przełamać i zdobyć pierwszą rundę. Pierwsza połowa meczu była wyrównana, Duńczycy zdobyli kilka rund, AGG zdołało ich dogonić i wyrównać, ostatecznie to MSL i jego koledzy prowadzili na zmianie stron 8:7.

Kolejna pistoletówka wpadła na konto Duńczyków i w jej następstwie wygrali kolejne 2 rundy. Wtedy kontakt próbowało nawiązać AGG, które wygrało 3 rundy i doprowadziło do wyniku 10:11. Na nic zdały się jednak ich starania, gdyż to dignitas przejęło inicjatywę i ostatecznie doprowadziło tę mapę do końca.

de_cobblestone

Runda nożowa na ostatniej mapie tego meczu wpadła na konto dignitas, postanowili oni, że zaczną po stronie terrorystów. Pierwsza runda pistoletowa również wpadła na konto Duńczyków i to oni, dzięki przewadze pieniędzy zdobywali kolejne rundy. Przy wyniku 8:0 dla dignitas, Polacy zaczęli odrabiać straty, zdołali wygrać 6 rund, a ostatnia, przed zmianą stron, padła łupem RUBINO i jego kolegów.

Po zmianie stron Polacy potrzebowali wygranej pistoletówki, by dogonić zawodników duńskiej drużyn, lecz nie udało im się i to właśnie na konto dignitas wpada druga runda pistoletowa. Kolejne rundy wpadały na konto Duńczyków, a Polakom udało się wygrać tylko jedną rundę i już, przy wyniku 13:8 dla dignitas, szanse naszych rodaków na udział na turnieju w Malmo wciąż maleją. Ostatecznie spotkanie wygrywa duński zespół i to właśnie on pojedzie na DreamHack Masters Malmö 2016.