ARCY niebawem przestanie istnieć. O zakończeniu działalności organizacji poinformowała menadżerka podopiecznych loorda w artykule na łamach portalu Weszło Esport. 

Aristocracy powróciło na scenę w maju tego roku po tym, jak drużyna TaZa rozstała się z wtedy jeszcze całkiem świeżą firmą na rynku – devils.one. Polacy poszukiwali zatem nowego pracodawcy i grali pod wspomnianą nazwą. Jako ARCY wystąpili między innymi w jednej z najbardziej prestiżowych lig na świecie – ESL Pro League. Dodatkowo nie posiadając organizacji zdobyli tytuł ESL Mistrzostw Polski.

rallenie i spółce ciągle było więc głośno. Mogliśmy się domyślać, że kwestią czasu będzie ogłoszenie marki, pod banderą której będą dalej rywalizować o pozytywne rezultaty. Najlepiej w negocjacjach z formacją Wiktora Wojtasa poradziło sobie Codewise Gaming, które postanowiło nie tylko zapewnić chłopakom świetne warunki, ale poza tym pozwoliło zachować im nazwę.

Wydawało się, że to początek wielkiego projektu, który będzie długofalową inwestycją. Dziś już wiemy, że myliliśmy się myśląc w ten sposób. Agnieszka „rea” Bała rozmawiając z Szymonem Groenke z portalu Weszło Esport potwierdziła bowiem, że grono, którego jest menadżerką ponownie straciło wsparcie finansowe w postaci klubu esportowego. Na ten moment jeszcze jednak nie wiemy, dlaczego do tego doszło. Musimy poczekać na oficjalne oświadczenie.

Przypominamy, że aktualnie skład Aristocracy wygląda tak:

  • Poland Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Poland Karol „rallen” Rodowicz
  • Poland Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Poland Paweł „Dycha” Dycha
  • Poland Jacek „minise” Jeziak
  • Poland Mariusz „loord” Cybulski – trener