Przed finałem IEM Dallas TaZ wymienił kilka zdań z Pimpem na temat wkładu Snaxa w grę ENCE. Według Polaka niegdyś jego klubowy kolega jest obecnie kluczową postacią w zespole przewodzonym przez Snappiego.

Snax nie miał łatwo od samego początku Intel Extreme Masters Dallas. Podczas turnieju Polak musiał zastąpić nieobecnego ze względu na problemy wizowe Spinxa. Izraelczyk był niekwestionowaną gwiazdą ekipy Snappiego. To właśnie on błyszczał podczas PGL Major Antwerp, a także wcześniejszych imprezach, jak np. ESL Pro League.

Nic dziwnego więc, że nasz rodak od samego początku był porównywany do Spinxa. Po awansie do finału IEM Dallas zaczęły pojawiać się głosy, że gracze fińskiej formacji bez żadnych problemów zdominowaliby turniej, grając ze Spinxem. Innego zdania jest sam TaZ, który na swoim Twitterze stwierdził, że ogromny wkład, który Pogorzelski wnosi do drużyny, jest niepodważalny, lecz może być niewidoczny dla zwykłych kibiców.

Snax tworzy przestrzeń na mapie dla każdego zawodnika ENCE. Ani statystyki, ani nawet oglądanie meczu tego nie pokażą, ale on tak po prostu działa. Jeśli nie wygrają dzisiejszego finału będzie to świadczyło o ogromnej sile Cloud9 – przyznał dyskutując z Pimpem TaZ.