To będzie bez wątpienia jeden z ciekawszych piątków w tym miesiącu. W akcji zobaczymy bowiem Envy, Izako Boars i x-kom AGO. Każda z ekip ma przed sobą ważne spotkanie!

Tym razem dnia nie rozpoczniemy wcześnie, jak w przypadku zmagań Nine to Five 6 Dawn, które śledziliśmy w tym tygodniu. Wystartujemy dopiero popołudniu o 17:00, kiedy rozpocznie się starcie między Envy MIBR w ramach FLASHPOINT 2. Oba zespoły w meczu numer jeden uznały wyższość rywala, przez co teraz znajdują się w dolnej drabince. Warto podkreślić, że dla podopiecznych Jakuba „kuben” Gurczyńskiego to będą dopiero drugie oficjalne zawody po dokonaniu zmian w składzie.

Nieco później, bo o 18:00 na serwerze pojawi się Izako Boars, które w play-offach ESEA Advanced S35 zmierzy się z Budapest Five. Zarówno jedni, jak i drudzy mają nóż na gardle, ponieważ zaliczyli już jedną porażkę w tych potyczkach, więc nie mają miejsca na kolejne błędy.

Na sam koniec przejdziemy do rywalizacji – x-kom AGO vs. HellRaisers, która odbędzie się w OGA Counter PIT S78. Pojedynek rozegra się w drabince przegranych, do której Jastrzębie trafiły po ostatnim spotkaniu przeciwko Nexus. Nie poradziły sobie wtedy z enemy, zatem bez wątpienia utrudniły sobie drogę do sukcesu, ale trzeba do końca wierzyć, że uda im się zajść daleko. Co ciekawe – jak możemy wyczytać na portalu HLTV, podczas widowiska zabraknie snajpera AGO – Brajana „dgl” Lemecha. Zastąpi go Patryk „Sidney” Korab, który w przeszłości był częścią podstawowej piątki.